Wpadłem na pomysł, że…

Wpadłem na pomysł, że uzbieram kolekcję zestawów z moich ulubionych filmów (jeśli klocki są dostepne – zestawy lub figurki) (ʘ‿ʘ)

Mowa tu o setach raczej mniejszych (pic rel) ale głównie „ikonicznych” jeśli mogę to tak ująć? Coś na co spojrzysz i wiesz co to i z jakiego filmu. No to jest jakiś plan (。◕‿‿◕。)

Gorzej, że filmów ulubionych mam sporo, ale mogę zawęzić listę do samych hitów (lub pierwszej 20). Zacznę oczywiście od Władcy Pierścieni.

Przeglądając wpisy @damw zauważyłem zestaw 9469 (ʘ‿ʘ) Dlaczego tego nigdy nie widziałem i nie kupiłem? Nie wiem ¯_(ツ)_/¯ ale się domyślam.

Jeśli jest jakiś mniejszy set, który od razu mówi Lord of the Rings, dajcie znać. Ja jednak wybiorę ten, bo są cytaty które pozostają w pamięci – „A wizard is never late, nor is he early, he arrives precisely when he means to” i ten między innymi ze mną został aż do dzisiaj.

Poza tym, macie swoje ulubione filmy i ich zestawy w świecie Lego? Dajcie znać w komentarzach bo pewnie lubimy te same hity 🙂

Ps. Moje dwa wysokie miejsca to Skazani na Shawshank i Zielona Mila. Do tych niestety nic oficjalnego nie wydano (chyba że nie znalazłem?) widziałem (hehe) tylko nieoficjalne budowle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lego #filmy

Komentarze są wyłączone.