Psychodeliczny zjazd od…

Psychodeliczny zjazd od rodzinnej sielanki na samo dno piekła przypominający momentami hardkorowy narkotykowy trip. Wybitny film Mandy przemyca w sobie mnóstwo idei w tym również oczywiście dickpill. Sekta prowadzona przez obłąkanego Jeremiasza zrzesza genetycznych przegrywów, którzy z zawiści mszczą się na tych, którym się powiodło. Tacy własnie są Red ( w tej roli wielkoknagi Nicholas Cage) oraz Mandy wiodący sobie sielskie życie w małym domku gdzieś w dziczy. Nikogo więcej nie potrzebują -mają siebie. Niestety Mandy przypadkowo staje się obsesją przywódcy tajemniczego kultu- wspomnianego Jeremiasza. Antagonista wraz ze swoimi pojebami więzi Reda oraz Mandy, którą odurza narkotykami. Następnie stosując żałosne pua-praktyki próbuje mieszać naćpanej dziewczynie w głowie tworząc „atrakszyn” a wywód kończąc prezentacją swojego penisa (o ile można to nazwać penisem). I wtedy własnie nawet narkotyki i pua-zjebaństwa nie powstrzymają Mandy od trzeźwej reakcji na to żałosne przyrodzenie- histerycznego śmiechu. Bezczelnie wyśmiewa pytkę Jeremiasza a ten traci momentalnie pewnosć siebie i spuszcza wzrok na buciki (zresztą co innego mogła zrobić po latach obcowania z ogromną knagą Nicholasa). Po wszystkim Jeremiasz wpada jednak w szał i w brutalny sposób <SPOILER > morduje Mandy na oczach związanego Nicholasa Cage’a.
I wtedy rozpoczyna się właściwe kino zemsty, w którym Nicholas Cage samotnie wyrusza do piekła widowiskowo mordując przegrywów, staczajac epicką walkę na piły mechaniczne (+ 1 do oceny filmu za taką scenę) by w finale stanac przed Jeremiaszem… Co zrobił wówczas przywódca „wielkiego kultu” ?Padł na kolana przed wkuhwionym umazanym krwią Cage’m i łkajac mówił:” PROSZĘ CIĘ NIE ZABIJAJ MNIE! BĘDĘ SSAŁ TWOJEGO FIUTA! OBCIĄGNĘ CI Z POŁYKIEM-CZY TEGO WŁASNIE CHCESZ?!” – Nicholas jednak nie uczynił mu tego zaszczytu i zakończył marny żywot przegrywa z mikrusem. Tak własnie konczą posiadacze małych khutasów w konfrontacji z wielkoknagimi Chadami- zostają brutalnie stłamszeni tracąc przy okazji resztki godności. Piękny film dla prawdziwych hetero samców alfa i posiadaczy wielkich khutasów.
#przegryw #blackpill #dickpill #redpill #pua #film #filmy #filmnawieczor #recenzja #samiecalfa #samiecalfacontent #hetero #heteroseksualizm #bekazpodludzi #bekazprzegrywow #takbylo #zwiazki #seks #sekta #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #filozofia #psychologia #seksuologia #penis #nicholascage #p0lka #plodnajulka #narkotykizawszespoko

Komentarze są wyłączone.