Polecam wszystkim nowy Legion…

Polecam wszystkim nowy Legion Samobójców. Brutalnie mogguje tamto wcześniejsze gówno z żałosnym pseudoaktorem Jaredem Leto. Nowy film Gunna to rozrywka dla prawdziwych hetero mężczyzn i wyborców konfederacji- znakomite żarty o khutasach, obciąganiu i cumshotach no i John Cena prezentujący swoje muskularne ciało oraz imponujące bulge. W konkurencyjnych filmach marvela bohaterami (oprócz Starka, który dużo ruchał i zasługuje na szacunek) były harcerzyki i prawiczki jak żałosny spermiarz i betaorbiter Kapitan AMeryka, który zaruchał dopiero w wieku prawie 100 lat. Takie coś może podobać się jedynie lewicowym tęczowym chłystkom chodzącym na protesty aborcyjne.
W heterofilmie Gunna mamy ukazaną prawdziwą męskość. Ode mnie leci 8/10/ Najlepszy film DCEU no i kategoria R a nie pedrylska pg 13.
#przegryw #dickpill #blackpill #penis #film #filmy #filmnawieczor #dceu #legionsamobojcow #mcu #marvel #dccomics #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #heteroseksualizm #samiecalfa #prawdziwymezczyzna #ladnypan #mikrokoksy #konfederacja #prawica

Komentarze są wyłączone.